login: hasło:
Nie masz swojego konta? Zarejestruj się
HOME HISTORIA ZARZĄD REGULAMIN KOMUNIKATY GALERIA DO POBRANIA PARTNERZY SPONSORZY REKLAMA MEDIA O NAS BOISKO KONTAKT
I LIGA
DRUŻYNY
WYNIKI
STRZELCY
FAIR PLAY
TERMINARZ
II LIGA
DRUŻYNY
WYNIKI
STRZELCY
FAIR PLAY
TERMINARZ
PUCHAR LIGI
FORMAT
WYNIKI
DRUŻYNY
TERMINARZ
INNE PROJEKTY
REPREZENTACJA
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA
FAIR PLAY - I LIGA
pkt
1. Warriors AK47
0
2. Ziomale FC Feltham
0
3. Whitehawks FC
0
4. LT Builders
0
5. Jantar Feltham
0
6. Joga Bonito
0
7. Woodmar Ltd Rangers
0
8. Les-Project
0
9. PFC Victoria Juniors
0
10. KS04 Ark
0
11. Scyzoryki
0
12. Inter Team
0
13. PCW Olimpia
0
14. PTG Team
0
FAIR PLAY - II LIGA
pkt






Terminarz I liga

TERMINARZ POLISH 6-SIDE LONDON
I LIGA – SEZON 2019/2020


1. kolejka — 15.09.2019
09:00 Jantar Feltham - LT Builders
09:00 KS04 Ark – Whitehawks FC
10:00 PGT Team - Inter Team
10:00 Warriors AK47 - Les-Project
11:00 Scyzoryki - Ziomale Feltham
11:00 Woodmar Ltd Rangers - PFC Victoria Juniors
12:00 Joga Bonito - PCW Olimpia

2. kolejka — 22.09.2019
09:00 PCW Olimpia - LT Builders
09:00 PFC Victoria Juniors - Joga Bonito
10:00 Ziomale Feltham - Woodmar Ltd Rangers
10:00 Les-Project - Scyzoryki
11:00 Inter Team - Warriors AK47
11:00 Whitehawks FC - PGT Team
12:00 Jantar Feltham - KS04 Ark

3. kolejka — 29.09.2019
09:00 KS04 Ark - LT Builders
09:00 PGT Team – Jantar Feltham
10:00 Warriors AK47 – Whitehawks FC
10:00 Scyzoryki - Inter Team
11:00 Woodmar Ltd Rangers - Les-Project
11:00 Joga Bonito – Ziomale Feltham
12:00 PCW Olimpia - PFC Victoria Juniors

4. kolejka - 06.10.2019
09:00 PFC Victoria Juniors - LT Builders
09:00 Ziomale Feltham - PCW Olimpia
10:00 Les-Project - Joga Bonito
10:00 Inter Team - Woodmar Ltd Rangers
11:00 Whitehawks FC - Scyzoryki
11:00 Jantar Feltham - Warriors AK47
12:00 KS04 Ark - PGT Team

5. kolejka – 13.10.2019
09:00 PGT Team - LT Builders
09:00 Warriors AK47 - KS04 Ark
10:00 Scyzoryki – Jantar Feltham
10:00 Woodmar Ltd Rangers – Whitehawks FC
11:00 Joga Bonito - Inter Team
11:00 PCW Olimpia - Les-Project
12:00 PFC Victoria Juniors – Ziomale Feltham

6. kolejka — 20.10.2019
09:00 Jantar Feltham - Woodmar Ltd Rangers
09:00 Les-Project - PFC Victoria Juniors
10:00 Inter Team - PCW Olimpia
10:00 Whitehawks FC - Joga Bonito
11:00 Ziomale Feltham - LT Builders
11:00 KS04 Ark - Scyzoryki
12:00 PGT Team - Warriors AK47

7. kolejka – 27.10.2019
09:00 Scyzoryki - PGT Team
09:00 Joga Bonito – Jantar Feltham
10:00 Woodmar Ltd Rangers - KS04 Ark
10:00 PCW Olimpia – Whitehawks FC
11:00 Warriors AK47 - LT Builders
11:00 PFC Victoria Juniors - Inter Team
12:00 Ziomale Feltham – Les-Project

8. kolejka — 03.11.2019
09:00 Warriors AK47 - Scyzoryki
09:00 PGT Team - Woodmar Ltd Rangers
10:00 KS04 Ark - Joga Bonito
10:00 Jantar Feltham - PCW Olimpia
11:00 Whitehawks FC - PFC Victoria Juniors
11:00 Inter Team – Ziomale Feltham
12:00 Les-Project - LT Builders

9. kolejka — 10.11.2019
09:00 Ziomale Feltham – Whitehawks FC
09:00 Les-Project - Inter Team
10:00 Scyzoryki - LT Builders
10:00 Woodmar Ltd Rangers - Warriors AK47
11:00 Joga Bonito - PGT Team
11:00 PCW Olimpia - KS04 Ark
12:00 PFC Victoria Juniors – Jantar Feltham

10. kolejka — 17.10.2019
09:00 PCW Olimpia - PGT Team
09:00 Warriors AK47 - Joga Bonito
10:00 Inter Team - LT Builders
10:00 Whitehawks FC - Les-Project
11:00 Jantar Feltham – Ziomale Feltham
11:00 KS04 Ark - PFC Victoria Juniors
12:00 Scyzoryki - Woodmar Ltd Rangers

11. kolejka — 24.10.2019
09:00 Woodmar Ltd Rangers - LT Builders
09:00 Joga Bonito - Scyzoryki
10:00 PCW Olimpia - Warriors AK47
10:00 Inter Team – Whitehawks FC
11:00 PFC Victoria Juniors - PGT Team
11:00 Ziomale Feltham - KS04 Ark
12:00 Les-Project – Jantar Feltham

12. kolejka — 01.12.2019
09:00 Whitehawks FC - LT Builders
09:00 Jantar Feltham - Inter Team
10:00 KS04 Ark - Les-Project
10:00 PGT Team – Ziomale Feltham
11:00 Warriors AK47 - PFC Victoria Juniors
11:00 Scyzoryki - PCW Olimpia
12:00 Woodmar Ltd Rangers - Joga Bonito

13. kolejka — 08.12.2019
09:00 PCW Olimpia - Woodmar Ltd Rangers
09:00 PFC Victoria Juniors - Scyzoryki
10:00 Joga Bonito - LT Builders
10:00 Inter Team – KS04 Ark
11:00 Les-Project - PGT Team
11:00. Ziomale Feltham - Warriors AK47
12:00. Whitehawks FC – Jantar Feltham
OSTATNIA KOLEJKA - I LIGA
wyn
TABELA - I LIGA
m br pkt
1. Jantar Feltham
0 0-0 0
2. KS04 Ark
0 0-0 0
3. PTG Team
0 0-0 0
4. Warriors AK47
0 0-0 0
5. Scyzoryki
0 0-0 0
6. Woodmar Ltd Rangers
0 0-0 0
7. Joga Bonito
0 0-0 0
8. PCW Olimpia
0 0-0 0
9. PFC Victoria Juniors
0 0-0 0
10. Ziomale FC Feltham
0 0-0 0
11. Les-Project
0 0-0 0
12. Inter Team
0 0-0 0
13. Whitehawks FC
0 0-0 0
14. LT Builders
0 0-0 0
OSTATNIA KOLEJKA - II LIGA
wyn
TABELA - II LIGA
m br pkt


stat4u
Ostatnio na stronie:
panmarcin6, Redakcja, Pdwa, Dany3900, Pawel Chrusciel, diego1978, Luccas, Mario204 , kamilms21, Martyn98, mirekszejn, kempes1410, wesoly89, piotrek1171,
Copyrights by Multimedia Partner
historia zarząd regulamin komunikaty galeria forum do pobrania partnerzy sponsorzy reklama media o nas kontakt
usługi kamieniarskie wodzisław | zawiasy nierdzewne | eksfoliacja kwasami gdańsk | pellet Pszów | gabinet terapii Cieszyn
kuchnie wodzisław | cyklinowanie milanówek | kontraktowa produkcja suplementów diety | język angielski Katowice | leczenie AMD gdańsk